501 875 209

Skup domów Śląsk

Sprzedaż domu może być długim i stresującym procesem, jeśli robisz to w tradycyjny sposób. Dlatego oferujemy Ci proste rozwiązanie. Poznaj SOS Nieruchomości, który oferuje szybsze i bezstresowe rozwiązanie do sprzedaży Twojego domu!

Kiedy sprzedasz nam swój dom, możemy przeprowadzić się tak szybko lub tak wolno, jak potrzebujesz! Nie będziesz musiał zajmować się żadnymi agentami, otwartymi domami lub innymi niewiadomymi, które zwykle opóźniają sprzedaż twojego domu. Aby otrzymać ofertę gotówkową, wypełnij nasz formularz lud zadzwoń.

Skup domów za gotówkę na Śląsku

Niezależnie od tego, jaką posiadasz nieruchomość, czy to dom, mieszkanie, mieszkanie, czy ziemię, możesz ją sprzedać za gotówkę i nigdy nie płacić prowizji, opłat ani kosztów zamknięcia. Nie musisz najpierw dokonywać żadnych kosztownych napraw. Nie musisz wynajmować usługi sprzątania. Nie musisz się martwić o atrakcyjność krawężnika lub kosztowną fotografię. Nawet jeśli Twój dom się rozpada, odkupimy go od Ciebie za gotówkę. Nie musimy czekać, aż ktokolwiek zatwierdzi sprzedaż, możemy współpracować bezpośrednio z Tobą, aby jak najszybciej przekazać Ci gotówkę na Twój dom.

Skupujemy wszystkiego rodzaju domy, w stanie surowym, wykończone i wymagające gruntownego remontu w województwie śląskim a także w innych większych miastach Polski. Jesteśmy zainteresowani domami z zadłużeniem, a także z innymi problemami. Transakcja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Nasz skup domów za gotówkę na Śląsku przeznaczony jest dla wszystkich, którzy potrzebują gotówki od ręki, a dysponują nieruchomością, którą można sprzedać.

Skup zadłużonych domów Śląsk

Dom to dla wielu spełnienie marzeń. Niestety w wielu przypadkach może też oznaczać wiele problemów. Szczególnie kłopotliwe jest, kiedy dom ma kilku właścicieli, z którymi nie potrafimy się dogadać. Warto wtedy zastanowić się nad sprzedażą domu i podziału środków. To samo, jeśli dom posiada niechcianego lokatora lub jest obarczony innymi problemami prawnymi czy komornikiem. Nasz skup domów skupuje domy z wszystkimi problemami tj.:

z lokatorem, z komornikiem, z pożyczką prywatną / przewłaszczone, z hipoteką ze służebnością / dożywociem, udziały w domie, do remontu, zadłużone, spalone.

Nasz skup domów za gotówkę na Śląsku jest skierowany do wszystkich, którzy dysponują taką nieruchomością, a potrzebują szybko gotówki, która pozwoli im na normalne życie bez komornika i wierzycieli. Z naszym skupem nieruchomości Śląsk możesz czuć się bezpiecznie. Mimo, że transakcja przebiega bardzo szybko, nad jej legalnością czuwa na koniec notariusz, który chroni interesu obu stron umowy.

W jaki sposób wyceniamy Twój dom na Śląsku?

Wycenę domu sporządzamy na zasadzie porównania wszystkich podobnych nieruchomości w okolicy. Wpływ na cenę ma oczywiście lokalizacja, powierzchnia, wpis w księdze wieczystej, stan techniczny i wiele innych aspektów. Aby przyspieszyć całą procedurę sprzedaży warto, aby w sowim zgłoszeniu zawarli Państwo wszystkie niezbędne informacje na temat Państwa domu. Tak samo jeśli przyślecie Państwo dobrej jakości zdjęcia, wycena domu może nastąpić telefonicznie.  Następnie podczas wizji lokalnej tylko upewnimy się co do informacji podanych przy zgłoszeniu i podamy ostateczną wycenę.

Jeśli tylko dojdziemy do porozumienia w kwestiach finansowych, szybko przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty i umawiamy się do notariusza. Przelew jest wysyłany podczas wizyty i podpisania aktu. Możemy też zapłacić Ci gotówką na miejscu. Co do wydania domu potrafimy się dostosować. Rozumiemy, że potrzebujesz chwili czasu na opuszczenie swojego lokum. Jesteśmy na tyle elastyczni, że dostosowujemy się do potrzeb Klientów.