881 330 330

Skup udziałów w nieruchomościach Śląsk

Kupujemy udziały w różnego rodzaju nieruchomościach w województwie śląskim. Zajmujemy się także sprawami problematycznymi dotyczącymi własności nieruchomości w częściach ułamkowych i we współwłasności w nieruchomości. Gwarantujemy szybką i bezpieczną transakcję. Warunkiem jest skompletowana dokumentacja przekazana notariuszowi.

Skup udziałów w nieruchomościach za gotówkę na Śląsku

Prowadzimy skup udziałów w nieruchomościach:

– mieszkaniowych
– gdzie tytułem prawnym jest spółdzielcze – własnościowe prawo do lokalu,
– mieszkaniowych
– odrębnej własności,
– zabudowanych (domy),
– działkach budowlanych oraz inwestycyjnych,
– gospodarstwach rolnych,
– lokalach użytkowych, – kamienicach,
– domach wielorodzinnych,
– hotelach, pensjonatach, motelach.

Skup udziałów w nieruchomościach z problemami

Prawo własności to najszersze prawo jeśli chodzi o stosunek właściciela do nieruchomości. Jeżeli własność nieruchomości przysługuje  kilku osobom mamy do czynienia z tak zwaną współwłasnością. Współwłasność zgodnie z Kodeksem Cywilnym może być współwłasnością łączną lub współwłasnością w częściach ułamkowych. W przypadku zaistnienia sporu lub niemożliwości polubownego załatwiania spraw dotyczących nieruchomości i uzyskania porozumienia między współwłaścicielami nieruchomości sprzedaż udziałów w nieruchomościach może być jednym z najlepszych wyjść z trudnej sytuacji. Tego typu transakcja powinna zakończyć konflikty, a otrzymana do ręki gotówka zakończy problemy i spory. Wycena udziałów dokonywana jest niezwłocznie przez naszego pracownika bez żadnych zbędnych opłat. Oferujemy darmową pomoc i obsługę prawną związaną z realizacją przedsięwzięcia sprzedaży udziałów w nieruchomościach w przypadku skomplikowanych stanów faktycznych i prawnych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – skomplikowane stany prawne nieruchomości są po to, żeby je regulować.

Ile dostaniesz za udziały na Śląsku?

Wszystko jest uzależnione od stopnia skomplikowania stanu prawnego. Wstępnie możemy zaproponować 20-50% wartości udziału. Kwota jaką możemy zaproponować za udział wynika ze skomplikowanej i długotrwałej procedury zniesienia współwłasności nieruchomości.