501 875 209

Skup mieszkań Śląsk

Kupujemy mieszkania na terenie całego województwa śląskiego. Nasz zespół ds. zakupu mieszkań może Ci pomóc bez względu na to, gdzie znajduje się mieszkanie i jego stan prawny, techniczny i wizualny.

Jeśli masz mieszkanie do sprzedania, szybko i za gotówkę, trafiłeś idealnie! Współpracujemy z ludźmi, którzy potrzebują szybko sprzedać swoje mieszkania m.in.:

  • Właściciele zmęczeni kontaktami z najemcami,
  • Ludzie, którzy odziedziczyli mieszkanie, którego nie chcą,
  • Właściciele domów, którzy muszą się przeprowadzić lub spłacić długi
  • Ludzie stojący w obliczu wywłaszczenia,
  • Osoby emigrujące,
  • i wiele, wiele innych sytuacji.

Skup mieszkań za gotówkę na Śląsku

Skupujemy wszelkiego rodzaju mieszkania spółdzielcze i własnościowe na terenie całgo województwa Śląskiego. Jesteśmy zainteresowani mieszkaniami zadłużonymi, a także z innymi problemami.

Skup zadłużonych mieszkań Śląsk

Bardzo często mieszkania mają swoje problemy. Są zadłużone lub obarczone innymi problemami. Najczęstsze z nich to mieszkania:

z lokatorem, z komornikiem, z pożyczką prywatną / przewłaszczone, z hipoteką ze służebnością / dożywociem, udziały w mieszkaniu, do remontu, zadłużone, spalone.

Nasz skup mieszkań za gotówkę Śląsk jest skierowany do wszystkich, którzy dysponują taką nieruchomością, a potrzebują szybko gotówki, która pozwoli im na normalne życie bez komornika i wierzycieli. Transakcje przeprowadzamy szybko, z korzyścią dla obu stron umowy. Nad bezpieczeństwem procedury na sam koniec czuwa notariusz. Dlatego też nie musisz bać się o legalność działań i swoje interesy.

W jaki sposób wyceniamy mieszkanie na Śląsku?

Wycena nieruchomości następuje na zasadzie porównania wszystkich podobnych nieruchomości w okolicy. Wpływ na cenę ma oczywiście lokalizacja, piętro, wpis w księdze wieczystej, stan mieszkania. Warto by wszystkie te informacje zawarli Państwo w przesłanym do nas zgłoszeniu. Również dołączenie zdjęć pozwoli nam na szybką wycenę telefoniczną. Następnie umawiamy się na wizję lokalną, po której ostatecznie wyceniamy nieruchomość.

Ile otrzymasz za swoje mieszkanie na Śląsku?

Wszystko uzależnione jest od sytuacji prawnej. W zależności czy mieszkanie jest wolne od wad, czy ma komornika czy mamy tylko udziału w danym mieszkaniu. To wszystko wpłynie na ostateczną cenę.

Jeśli tylko dojdziemy do porozumienia w kwestiach finansowych, szybko przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty i umawiamy się do notariusza. Przelew jest wysyłany podczas wizyty i podpisania aktu. Możemy też zapłacić Ci gotówką na miejscu. Co do wydania mieszkania potrafimy się dostosować. Rozumiemy, że potrzebujesz chwili czasu na opuszczenie swojego lokum. Jesteśmy na tyle elastyczni, że dostosowujemy się do potrzeb Klientów.