501 875 209

Skup działek Śląsk

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie sprzedają swoją ziemię na Śląsku. Niektórzy po prostu nie mają już żadnego użytku ze swojej ziemi – plany się zmieniły lub nieruchomość jest zbyt daleko, by się nią cieszyć – inni kupili ziemię z myślą o długoterminowej strategii, ale rynek nie rozwinął się zbyt dobrze i postanawiają spieniężyć.

Wiele osób dziedziczy nieruchomość i chce ją jak najszybciej sprzedać, aby uniknąć płacenia podatków od nieruchomości i zobowiązań związanych z nieruchomością. To, co ich łączy, to fakt, że sprzedaż nieruchomości za gotówkę jest prawie zawsze najlepszym rozwiązaniem w ich sytuacji.

Skup działek za gotówkę na Śląsku

Skupujemy wszystkiego rodzaju działki na Śląsku – budowlane, rolne, inwestycyjne. Prowadzimy skup działek objętych miejscowym planem zagospodarowania lub z wiążącymi decyzjami budowlanymi w całym województwie śląskim.. Jesteśmy zainteresowani działkami zadłużonymi, a także z innymi problemami. Transakcja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Nasz skup działek za gotówkę Śląsk przeznaczony jest dla wszystkich, którzy potrzebują gotówki od ręki, a dysponują nieruchomością, którą można sprzedać.

Skup zadłużonych działek Śląsk

Własna działka to dla wielu spełnienie marzeń. Niestety w wielu przypadkach może też oznaczać wiele problemów. Szczególnie kłopotliwe jest, kiedy dana nieruchomość ma kilku właścicieli, z którymi nie potrafimy się dogadać. Warto wtedy zastanowić się nad sprzedażą działki i podziału środków. To samo, jeśli działka obarczony innymi problemami prawnymi czy komornikiem. Nasz skup działek skupuje działki z wszystkimi problemami tj.:

z komornikiem, bez drogi dojazdowej, bez służebności przejazdu, z pożyczką prywatną, z hipoteką ze służebnością / dożywociem, udziały w działce, zadłużone.

Nasz skup działek za gotówkę Śląsk jest skierowany do wszystkich, którzy dysponują taką nieruchomością, a potrzebują szybko gotówki, która pozwoli im na normalne życie bez komornika i wierzycieli. Z naszym skupem nieruchomości możesz czuć się bezpiecznie. Mimo, że transakcja przebiega bardzo szybko, nad jej legalnością czuwa na koniec notariusz, który chroni interesu obu stron umowy.

W jaki sposób wyceniamy działkę na Śląsku?

Działkę wyceniamy na zasadach porównania innych nieruchomości w okolicy. Oczywiście, każda z nich jest inna. Ostateczna wycena zależy od wielkości, lokalizacji, istniejących barier prawnych czy zajęcia komorniczego. To samo dotyczy się sytuacji, w której posiadamy działkę bez służebności przejazdu. Jeśli posiadają Państwo taką działkę na sprzedaż dobrze, aby w zgłoszeniu zawrzeć wszelkie niezbędne informacje, które będą miały znaczenie przy zakupie. Świetnie byłoby, gdyby dodali Państwo zdjęcia, które pozwolą szybciej dokonać wyceny.